medtrum s9 sensorMedtrum S9 CGM süsteemi uuendused võrreldes varasemate mudelitega teevad selle eriti kasutajasõbralikuks. Uus sensor vajab aktiveerimiseks vaid 30-minutilist soojenemisperioodi, mis on oluline ajavõit. Saatja on disainitud nii, et see ei vaja laadimist ja kestab terve aasta, vähendades hooldusvajadust. Lisaks sellele ei nõua Medtrum S9 CGM süsteem manuaalset kalibreerimist, pakkudes suuremat mugavust ja täpsust. Selle väike ja märkamatu disain, sarnaselt A8 (nano) mudelile, tagab, et seadet saab kanda diskreetselt igapäevaelus, andes kasutajatele vabaduse ja kindlustunde.

Medtrum S9 CGM süsteem ei ole ainult tehnoloogiline uuendus, vaid ka väärtuslik abiline igapäevases diabeedijuhtimises. Selle pidev glükoosimonitooring võimaldab kasutajatel saada üksikasjalikku ja ajakohast teavet oma veresuhkru taseme kohta, aidates seeläbi paremini mõista ja ennetada võimalikke veresuhkru kõikumisi. Eriti kasulik on see aktiivse eluviisiga inimestele, kes vajavad paindlikkust ja usaldusväärset monitooringut, et säilitada oma veresuhkru tase optimaalsena. Lisaks aitab Medtrum S9 vähendada vajadust sagedaste sõrmeotsa vereproovide järele, pakkudes seeläbi suuremat mugavust ja vähem ebamugavusi igapäevaelus. Kõik need omadused kokku moodustavad süsteemi, mis mitte ainult ei lihtsusta diabeedi juhtimist, vaid parandab ka üldist elukvaliteeti, andes diabeediga inimesele enesekindlust ja kontrolli oma tervise üle.

*Masintõlkes võib esineda keelelisi vigu. Kasutage ettevaatusega.

Millest koosneb S9 süsteem?

saatja

Saatja

glükoosiandur

Glükoosiandur

easysense mobiilirakendus

Mobiilirakendus EasySense

Lisaks nendele peamistele komponentidele sisaldab süsteem ka mitmesuguseid seadistus- ja hoiatusfunktsioone, mis aitavad kasutajatel oma glükoositasemeid efektiivsemalt jälgida ja hallata.

01
(MD1160)

Saatja

Saatja ühendub sensoriga ja edastab mõõdetud glükoosiandmed Bluetoothi madala energiaühenduse kaudu nutiseadmesse. Saatja on veekindel kuni 2,5 meetri sügavusel ja 60 minutit (IP28).

02
(MD3660)

Glükoosisensor

See on väike seade, mis sisestatakse naha alla, et mõõta pidevalt glükoositaset interstitsiaalvedelikus. Sensor on mõeldud kasutamiseks kuni 14 päeva ja see on süsteemi oluline osa, kuna see teeb reaalse glükoositaseme mõõtmise võimalikuks.

03
Mobiilirakendus

EasySense

See on nutiseadmesse installitav rakendus, mis kuvab kogutud glükoosiandmeid, võimaldades kasutajal jälgida glükoositrende, saada hoiatusi ja vaadata üksikasjalikku glükoosiinfot.

Kuidas Medtrum S9 CGM süsteem töötab?

Medtrum S9 süsteemi peamine eelis on selle lihtsus ja kasutusmugavus. Nutiseadmele allalaaditav EasySense rakendus kuvab glükoosiandmeid reaalajas, võimaldades kasutajatel jälgida glükoositrende ja vastavalt sellele kohandada oma igapäevast tegevust, sealhulgas toitumist ja füüsilist aktiivsust.

Sensor, mis on mõeldud kasutamiseks kuni 14 päeva, sisestatakse naha alla ja mõõdab glükoositaset interstitsiaalvedelikus. Saatja salvestab sensori andmeid ja edastab need Bluetoothi kaudu nutiseadmesse. Süsteemi veekindlus tagab kasutajatele vabaduse tegutseda igapäevaelus ilma muretsemata.

Tehnoloogiliselt arenenud sensor ja saatja tagavad pideva ja täpse glükoositaseme mõõtmise. EasySense rakendus pakub intuitiivset kasutajakogemust, detailset statistikat, trendianalüüse ja isikupärastatud hoiatusi, aidates kasutajatel mõista glükoositaset mõjutavaid tegureid.

Kokkuvõte Medtrum S9 CGM süsteem on palju enamat kui lihtsalt meditsiiniseade. See on usaldusväärne kaaslane diabeedihalduses, mis toetab paremat glükeemilist kontrolli ja tervislikumat eluviisi.

Medtrum S9 sensori paigaldamine on lihtne:

 • 1
  Valige paigalduskoht:
  Valige sensori paigaldamiseks tasane nahapiirkond, kus on piisavalt rasvkudet.
 • 2
  Puhastage nahk:
  Puhastage valitud piirkond alkoholiga ja laske sellel täielikult kuivada.
 • 3
  Eemaldage sensori kaitsekile:
  Eemaldage sensori pakendilt kaitsekile.
 • 4
  Paigaldage sensor:
  Hoidke sensori paigaldajat ja suruge see kindlalt naha vastu, et sensor paigaldada.
 • 5
  Ühendage saatja:
  Ühendage saatja sensoriga, veendudes, et see klõpsaks korralikult paika.
 • 6
  Kontrollige ühendust:
  Veenduge, et sensor ja saatja oleksid kindlalt ühendatud ja püsiksid paigal.
  Sensor peab vilkuma 3 korda ja siis veel 6 korda 1 minuti jooksul. 
 • 7
  Aktiveerige sensor:
  Järgige juhiseid sensori aktiveerimiseks Medtrum EasySense mobiilirakenduse kaudu.
  Valige peamenüüst “CGM” ja “Start sensor” 

Medtrum S9 sensori töö lõpetamine

TÄHELEPANU!
Kui eemaldad sensori enne kui peatad eelmise sensori töö, siis KINDLASTI enne uue sensori paigaldamist ava menüüs CGM ja vali Stop Sensor. Oota, kuni ilmub teade, et ühendust transmitteriga ei ole võimalik luua ning vajuta Discard. Veendu, et kiri muutus Start Sensor peale. Alles siis paigalda uus sensor:

1. Ava rakenduses menüü ja vali CGM – Stop Sensor
2. Eemalda sensor koos transmitteriga nahalt
3. Paigalda uus sensor
4. Kinnita transmitter (saatja on taaskasutatav) uuele sensorile
5. Peale 3 ja 6 vilkumist ava rakenduses menüü ja vali CGM – Start Sensor