Linus Medical tegutseb kõigis kolmes Balti riigis ning tegeleb meditsiiniseadmete müügi, hulgimüügi ja turundamisega Balti regioonis. Meie firma viljeleb äritavasid, mis toetavad tugevat kogukonda, tervislikku keskkonda ja majanduslikku heaolu nii praegu kui ka tulevikus

 

ETTEVÕTE

Linus Medical on moodustanud kolm juriidilist isikut Eestis, Lätis ja Leedus ja kõigis nimetatud riikides töötavad asjatundlikud spetsialistid, kes on meditsiiniseadmete müügi ja turundusega aastaid edukalt tegelenud.

KOGEMUS

Linus Medicali põhitegevusala on meditsiiniseadmete müük ja turundus kõigis kolmes Balti riigis. Linus Medicali Baltimaade keskladu varustab otse hulgimüüjaid ja teisi koostööpartnereid kvaliteetsete toodetega kõigis Balti riikides. Linus Medicali äriklientideks on Baltimaade hulgimüüjad, haigekassad, apteegid ja haiglad. Töötame kõigi kolme Balti riigi turgudel igapäevaselt erinevate kliendigruppidega: üldarstid, perearstid, kirurgid, nahaarstid, onkoloogid, farmatseudid, haigla- ja polikliinikuõed, koduhooldusõed jne.

www.linusmedical.com